Your IP : 216.73.216.85


Current Path : /home/smartconb/www/armencom33/administrator/language/nl-BE/
Upload File :
Current File : /home/smartconb/www/armencom33/administrator/language/nl-BE/plg_system_sessiongc.ini

PLG_SYSTEM_SESSIONGC="Systeem - Opschoning van sessie data"
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_ENABLE_SESSION_GC_DESC="Indien geactiveerd dan zal deze plugin trachten vervallen data op te schonen gebaseerd op de frekwentie berekend aan de hand van de waarschijnlijkheid en de deler."
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_ENABLE_SESSION_GC_LABEL="Activeer het opschonen van sessie data"
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_ENABLE_SESSION_METADATA_GC_DESC="Indien geactiveerd dan zal deze plugin optionele sessie metadata uit de database verwijderen. Merk op dat deze operatie niet uitgevoerd zal worden als het database mechanisme in gebruik is omdat die data opgeschoond worden als onderdeel van de sessie data opschoningsoperatie."
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_ENABLE_SESSION_METADATA_GC_LABEL="Activeer het opschonen van sessie metadata"
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_GC_DIVISOR_DESC="Deze twee velden worden, in combinatie met het waarschijnlijkheidsveld, gebruikt om de frekwentie te bepalen waarmee de sessie data opschoningsoperatie bij een pagina-aanvraag gestart zal worden. De waarschijnlijkheid wordt berekend door het gebruik van waarschijnlijkheid/deler. 1/100 betekent bijvoorbeeld dat er een 1% kans is dat het proces uitgevoerd wordt bij een pagina-aanvraag."
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_GC_DIVISOR_LABEL="Deler"
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_GC_PROBABILITY_DESC="Deze twee velden worden, in combinatie met het deler veld, gebruikt om de frekwentie te bepalen waarmee de sessie data opschoningsoperatie bij een pagina-aanvraag gestart zal worden."
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_GC_PROBABILITY_LABEL="Waarschijnlijkheid"
PLG_SYSTEM_SESSIONGC_XML_DESCRIPTION="Systeemplugin die vervallen data en metadata opschoont afhankelijk van het sessie mechanisme dat in de globale configuratie is ingesteld."